PODPOŘTE NÁS/DĚKUJEME

Líbí se Vám, co děláme a jak to děláme? Chtěli byste nám pomoci? Vaši pomoc velmi uvítáme. Jak můžete přispěti?

Dobrým slovem, šířením informace o nás. Hmotným darem: Pokud máte doma něco, co by se nám mohlo hodit: Dřevěné hračky, přírodniny, papíry, barvičky, keramická hlína, hudební nástroje, starý rostlinopis, nebo také úplně nový, knihu pohádek, kuličky atd. Vhodnost daru možno zkonzultovat s Josefem Nociarem (josefnociar@gmail.com, 739 172 127).

Vkladem na účet spolku 2500845607/2010 a to buď pravidelným příspěvkem ve formě navýšení školného nebo jednorázově. Potvrzení o daru: Poté, co obdržíme dar, vypíšeme dárci doklad a následně zašleme či předáme dárci: potvrzení o přijatém daru (pokud je to dar do 5 000,- Kč) darovací smlouvu (pro dary nad 5 000,- Kč) Dar v minimální výši 1000 Kč, kdy dárcem je fyzická osoba, 2000 Kč kdy dárcem je podnikatel (právnická osoba) za rok, si dárci mohou odečíst od základu daně z příjmu. Darovací smlouva či potvrzení o přijatém daru, které od nás obdržíte, poslouží jako účetní doklad.

Děkujeme všem přátelům lesního klubu za veškerou fyzickou, materiální, finanční i slovní podporu!

V posledních měsících se totiž povedlo spoustu dobrého...


Pod šikovnýma rukama Lukáše Mildeho nám vyrostl dřevěný přístřešek, jež hezky rozšířil naše zázemí u domečku v sadu.

Díky KOalici NEvládek Pardubicka a Pardubickému kraji za možnost zapojit se do Burzy Filantropie. V ní se nám s přispěním několika donátorů (uvedených níže) podařilo získat krásné sedmimetrové teepee.

Na každoroční záříjové brigádě jsme spolu s rodiči a dalšími přáteli klubu připravili za jedno odpoledne dřevo na otop na celý rok a posléze pro něho vznikl i dřevník.
Přístřešek se z boku opláštil a s pomocí Karla Sourala se také dřevem pobila i jeho střecha. Tu pak Stanislav Vondrák spolu Martinem Cejnarem zase proměnili v plechovou. První jmenovaný pak vyrobil ještě okap a s Martinem Vlachým se zasadil o obří kruhový stůl pro naše ranní kroužky a tvoření.
Z dílny Milana Bečky je zase dřevěný sušák na oblečení a mini stoleček. Z několika domácností jsme dostali spoustu drobnějších, ale také vzácných darů jako třeba zahradní náčiní, nádobí, lopatu uhelku, držák na kotlík k ohništi, plynový vařič atd.
Základ tohoto webu zas vznikl díky Adamu Zahradníkovi.
Není to ale jen o mužích. Maminky zase dělají, co je vlastní jim a tak například zkrášlují naše prostory, podílí se na podzimních a jarních úklidech, pomáhají s propagací apod.

Lenit nebudeme ani v budoucnu a nejbližších dnech plánujeme například nové pískoviště.


Činnosti Vás všech, i Vás zde nezmíněných si opravdu moc vážíme. Bez Vaší pomoci by to jednak nešlo a hlavně by to nebylo u nás takto příjemné. Jste úžasní! :)

Elektrárny Opatovice a.s.


Pardubický kraj


GMS s.r.o.


NEDCON Bohemia, s.r.o.


E-Smile.CZ


SMART-TEC, s.r.o.


Jakub Šimek - RIDERS.COFFEE


Manželé Vondrákovi
Manželé Zemánkovi
Eliška Maradová

“Vychovat dítě je práce pro celou vesnici.”